Pásové dopravníky pro přepravu kalu - Produkt

 Brno  -  Česká republika
Overená spoločnosť
Pásové dopravníky pro přepravu kalu
  • Pásové dopravníky pro přepravu kalu
  • Pásové dopravníky pro přepravu kalu
  • Pásové dopravníky pro přepravu kalu
MIVALT s.r.o. , přední český dodavatel technologií pro vodní a kalové hospodářství. Mezi naše produkty patří i pásové dopravníky pro přepravu kalů.

Pásové dopravníky slouží k přepravě vylisovaného kalu z odvodňovacích strojů MP-DW. Pásový dopravník lze použít až do sklonu 18 °, lze tudíž překonat určité převýšení a odvodňovací stroj tak

Popis Produkt

MIVALT s.r.o. , přední český dodavatel technologií pro vodní a kalové hospodářství. Mezi naše produkty patří i pásové dopravníky pro přepravu kalů.

Pásové dopravníky slouží k přepravě vylisovaného kalu z odvodňovacích strojů MP-DW.  Pásový dopravník lze použít až do sklonu 18 °, lze tudíž překonat určité převýšení a odvodňovací stroj tak nemusí být umístěn výše než samotný kontejner.

Pásové dopravníky pro přepravu kalů dodáváme na podstavci s kolečky s aretací, není tedy nutná jejich pevná instalace nebo kotvení do země, a tak může být dopravník používán mobilně dle potřeby – například při využití více kontejnerů na vylisovaný kal nebo možnosti uklizení dopravníku po ukončení odvodňování a úspoře místa.
Na rozdíl od šnekových dopravníků jsou pásové dopravníky výrazně lehčí, levnější, úspornější z hlediska elektrické spotřeby, není nutné využití vyhřívání pro zimní období, údržba a servis jsou snadno proveditelné a v případě vyššího obsahu vody ve vylisovaném kalu nedochází k riziku poškození ložisek.

Pásové dopravníky pro přepravu kalu mají na bocích pásu přivařený tzv. vlnovec, který zabraňuje přepadávání přepravovaného materiálu mimo pás samotný. Tento typ konstrukce předchází možným problémům s těsností pásu v těchto místech u jiných typů pásových dopravníků.
Pro pohon dopravníku je použita čelní převodovka výrobce SEW Eurodrive. Bubny jsou uloženy ve valivých kuličkových ložiscích.

Více informací o sortimentu naších pásových a šnekových dopravnícíh pro přepravu kalů naleznete na www.mivalt.cz

Cena Produkt

Cena na vyžiadanie

Popis Produkt

  • Typ MP-BC
  • Model MP-BC-4, MP-BC-5, MP-BC-6
  • Rozmer Belt conveyor length 4m, 5,5m a 6,5m
  • Značka MIVALT
  • Certifikácia Declaration of conformity MP-BC
  • Pôvod Czech Republic

Dopyt

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* Povinné údaje